Nabíjajte kedykoľvek a kdekoľvek jednou kartou

Dobite si život kartou Powerpass by Elli

Vďaka karte Powerpass sa môžete jednoducho zaregistrovať a s jednou kartou tak budete môcť nabíjať prakticky kdekoľvek u väčšiny verejných poskytovateľov nabíjania. Budete tiež môcť prehľadne vidieť všetky svoje údaje o platbách a platbách v jednej aplikácii. Powerpass je k dispozícii od uvedenia prvého Enyaq na trh a poskytne vám tiež prístup k sieti rýchleho nabíjania IONITY. Powerpass je služba poskytovaná spoločnosťou Elli - Volkswagen Group Charging GmbH.

Výhody karty Powerpass

Široká sieť nabíjačiek

Powerpass je vám k dispozícii doma aj v zahraničí. V stále rastúcej sieti je už viac ako 1800 bodov na Slovensku a 550-tisíc v celej Európe.

Všetko jednou kartou

Nespornou výhodou Powerpass je, že na využívanie celej siete nabíjačiek doma aj v zahraničí, vám stačí jediná karta.

Hoďte starosti za hlavu

Všetky dôležité informácie nájdete prehľadne v aplikácii a na konci mesiaca vám doručíme jednu vyučtovaciu faktúru. Nabíjanie tak máte vždy pod kontrolou.

Užívajte si vďaka Powerpass tarifám

Program Powerpass sa vám prispôsobí presne podľa vašich potrieb. Vďaka dostupným tarifám predstavuje vhodné riešenie - či už pre vás bude nabíjanie na verejných nabájačkách iba akousi poistkou, alebo ho budete využívať na dennej báze, určite si vyberiete správne a finančne výhodné riešenie.

VYBERTE SI

Tarifa Charge Free je bez mesačného poplatku a je tou správnou voľbou pre zákazníka, ktorý preferuje domáce nabíjanie za výhodnejšie tarify a verejné nabíjanie využíva len príležitostne.

Tarifa Simply Charge je určená pre vodiča, ktorý prednostne nabíja doma a občas absolvuje aj dlhšie trasy, kde využíva verejné nabíjanie so zvýhodnenými sadzbami za KWh.

Pre model Enyaq iV má zákazník pre prvých 12 mesiacov od aktivovania služby k dispozícii navyše aj zvýhodnený mesačný paušál.

Tarifa Charge Faster je šitá na mieru vodičom, ktorí jazdia predovšetkým mimo domova, pričom vo väčšej miere využívajú práve verejné nabíjanie s ešte výhodnejšími sadzbami za kWh.

Pre model Enyaq iV má zákazník počas prvých 12 mesiacov od aktivovania služby k dispozícii aj zvýhodnený mesačný paušál.

Aplikácia myŠkoda

Vyskúšajte výhody jazdy s aplikáciou MyŠkoda a nájdite inteligentnejšie spôsoby života. Stačí vám auto vybavené Škoda Connect a váš smartfón. Všetky dôležité informácie o svojom aute budete mať na dosah ruky a navyše môžete na diaľku ovládať niektoré z jeho užitočných funkcií.

Nabíjacie káble

DC

Verejné rýchlonabíjanie

50 - 125 kW (Enyaq iV)
40 kW (Citigoᵉ iV)
MODE 4 kábel (súčasť nabíjacej stanice)

AC

Verejné nabíjanie

7.2 - 11 kW (Enyaq iV)
7.2 kW (Citigoᵉ iV)
3.6 kW (Octavia iV, Superb iV)
MODE 3 nabíjací kábel